INTELIGENTNE STEROWANIE PODŁOGÓWKI SALUS SMART HOME

Bezprzewodowy zestaw sterujący ogrzewaniem podłogowym firmy Salus Smart Home ze sterowaniem przez internet poprzez aplikację na smartfona.

Listwa centralna KL08RF, która umożliwia łatwe i szybkie podłączenie regulatorów temperatury oraz siłowników. Posiada również zintegrowany moduł sterowania pompą oraz kotłem. W komplecie regulatory temperatury bezprzewodowe, siłowniki termiczne do rozdzielacza podłogówki oraz bramka internetowa UGE600.

Uwaga! Cały system może pracować w trybie online lub offline.
W trybie online system komunikuje się poprzez bramkę UGE600 (należy wtedy wypiąć z listwy KL08RF koordynator sieci CO10RF !)
W trybie offline system komunikuje się poprzez koordynator sieci CO10RF (który jest w komplecie z listwą KL08RF)

System Smart Home to rozwiązanie, które zyskuje na popularności z każdą chwilą. To system oferujący nowoczesną technologię a także zapewniający szeroki wachlarz możliwości, który bezpośrednio wpływa na komfort użytkowników. Smart Home swoją filozofię opiera na dostarczeniu użytkownikom inteligentnych systemów sterowania, a z tym największej wygody, wyposażając budynek w sterowniki, pozwalające na zdalne sterowanie dowolnymi urządzeniami elektrycznymi za pomocą smartfona, co zapewnia wydajność i ograniczenie zużycia energii. Czasami niezbędne do tego jest specjalne oprogramowanie (centrala sterująca). Wśród tych funkcji znajduje się między innymi inteligentne ogrzewanie naszego domu.

Jeśli chciałbyś posiadać taki system także u siebie, by zdalnie sterować ogrzewaniem, wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w tym miejscu. W przeciwieństwie do konkurencyjnych systemów otrzymasz wszystko bez zbędnego okablowania i skomplikowanych centrali. Wszystkie komponenty potrzebne do zbudowania kompleksowego systemu inteligentnego domu dostępne u nas w ofercie, pozwalają na szybki, bezinwazyjny montaż. To tania i cechująca się prostotą metoda, pozwalająca na pełną kontrolę nad wszystkimi urządzeniami SALUS Smart Home w Twoim domu. Pilot czy inny panel zastąpisz smartfonem lub tabletem, ze specjalną bezpłatną aplikacją (iOS, Android), którą odtąd będziesz nosić zawsze przy sobie, co pozwoli na kontrolę i konfigurację w dowolnym momencie. Sama aplikacja charakteryzuje się łatwością oraz przejrzystością obsługi, dzięki czemu każda osoba poradzi sobie z tą innowacyjną technologią bez problemu.

To nie wszystko…. Do zestawu sterującego ogrzewaniem podłogowym możesz oddzielnie dokupić następujące urządzenia z serii Smart Home (wszystko komunikuje się bezprzewodowo):

Inteligentna głowica termostatyczna TRV – do sterowania grzejnikiem.
Inteligentna wtyczka Smart Plug SPE600 – do sterowania dowolnym urządzeniem elektrycznym (sterowanie głosem Amazon Alexa)
Smart Relay SR600 – sterowanie dowolnym urządzeniem (alarm, zawór, pompa, oświetlenie)
Czujnik otwarcia okna/drzwi SW600 – możliwość aktywacji dowolnej reguły lub wywołania akcji
Aktywator reguł OneTouch CSB600 – możliwość aktywacji dowolnych reguł
Sterownik rolet RS600 – sterowanie roletami lub bramą garażową
Czujnik zalania wodą WLS600
Czujnik dymu SD600
Repeater sieci RE600 – zwiększa zasięg sygnału międzu urządzeniami Smart Home

Efektywne oszczędności są uzyskiwane poprzez m.in. sterowanie ogrzewaniem podłogowym przez internet za pomocą intuicyjnej aplikacji i zróżnicowanie temperatur w poszczególnych pomieszczeniach w ciągu doby. Dodatkowo regulatory bezprzewodowe SALUS z funkcją TPI (Time Proportional and Integral) zapewniają komfort cieplny w pomieszczeniach, precyzyjnie utrzymując w nich stałe temperatury, takie jakich na dany moment potrzebujesz.

Bierzesz prysznic o 21.45? Łazienka będzie gotowa na Twoje przyjście. Wiesz, że najzdrowszy sen to ten odbyty w temperaturze 18-20 stopni? System iT600 wyreguluje temperaturę w Twojej sypialni, gdy położysz się spać. Zapewnisz sobie dodatkowe oszczędności, a wszystko czego będziesz potrzebował to Twój smartfon, który nosisz zawsze przy sobie. Dodatkowo funkcja VP (Valve Protection) ochroni Twoje siłowniki i wydłuży ich żywotność.

System iT600 SALUS Smart Home pracuje zawsze zgodnie z Twoją instalacją, niezależnie od tego czy chcesz sterować ogrzewaniem podłogowym, grzejnikowym czy je połączyć i nadzorować prace obu. Nie musisz się też martwić o kłopotliwe remonty, jakie zazwyczaj wiążą się z montażem zwykłego systemu sterowania ogrzewaniem – instalacja SALUS Smart Home przebiega całkowicie bezinwazyjnie. Szybko, sprawnie i lada moment możesz zacząć sterować ogrzewaniem w swoim domu, nawet będąc na wakacjach w innym kraju, gdyż komunikacja odbywa się bezprzewodowo dzięki bramce internetowej integrującej cały system. IT600 to zapewnienie sobie niebywałej funkcjonalności i komfortu w życiu codziennym. Pamiętaj, że to nie tylko produkt. IT600 to także usługa, dlatego dajemy 5 lat gwarancji i gotowość do wsparcia technicznego, w wygodny dla Ciebie sposób – mailowo lub telefonicznie.
Darmowa aplikacja na iOS i Androida Umożliwia inteligentne sterowanie ogrzewaniem za pomocą urządzeń SALUS iT600 Smart Home oraz daje możliwość kontroli i regulowania temperatury w poszczególnych pomieszczeniach.
Bez względu na to, gdzie się znajdujemy, mamy możliwość ciągłej kontroli domowej instalacji grzewczej i temperatury w każdym pomieszczeniu.
Filmy instruktażowe o serii Smart Home znajdziesz tutaj: Kliknij
Produkty Salus Smart Home możesz kupić tutaj: Salus Smart Home
Masz pytania odnośnie tych produktów? Zadzwoń na numer: 790-276-253
Zobacz prezentację systemu Smart Home na video:

Najnowsze wpisy