Płatności

Warunki płatności za złożone zamówienia.

Dostępne warianty płatności to:

Przelew bankowy

Numer konta bankowego

Bank: BNP Paribas Bank Polska Sp z o.o.
Numer: 68 1600 1462 1885 7643 2000 0001

W tytule przelewu proszę umieścić numer zamówienia.

Szybki przelew bankowy

Udostępniamy Państwu możliwość zapłaty na produkty szybkimi przelewami elektronicznymi za pomocą systemu Tpay.com. Informacja o dokonaniu wpłaty pojawia się natychmiast w sklepie Agaterm.pl

Szybkie płatności są obsługiwane przez Tpay, za szybką płatność nie pobieramy żadnej dodatkowej prowizji !

Płatność Blikiem

Szybka, wygodna i bezpieczna forma płatności online. Każda transakcja jest potwierdzona i kontrolowana przez użytkownika.
Z BLIKA mogą korzystać wszyscy posiadacze aplikacji banków, które udostępniają BLIKA. Współpracujące banki to: Alior Bank, Bank Millennium, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski, Getin Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, Orange Finanse, Raiffeisen Polbank, Credit Agricole i Bank Pekao S.A.

Za płatność Blikiem nie pobieramy żadnej dodatkowej prowizji !

Pobranie kurierskie (płatność za zamówienie kurierowi)

Przy dostawie towaru przez firmy kurierskie i wyborze płatności pobranie – zapłacisz za zamówienie kurierowi gotówką. Maksymalna wartość kwoty pobrania dla przesyłki pobraniowej to 5000 zł.

Płatność przy odbiorze osobistym

Istnieje możliwość odbioru towaru z naszego magazynu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00 przy al. Spółdzielczości Pracy 99 w Lublinie. Formą płatności na miejscu jest gotówka lub karta płatnicza.