O nas

AGATERM.pl to sklep internetowy i stacjonarny z siedzibą w Lublinie.

Każda firma ma swoją historię. Nasza rozpoczęła się w 2013 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, dzięki czemu staramy się być ekspertami w branży ogrzewania. Naszą oferte tworzy szeroka gama produktów takich jak: kotły gazowe, kotły stałopalne, pompy ciepła, grzejniki, kolektory słoneczne a także armatura sanitarna oraz materiały instalacyjne do każdej instalacji centralnego ogrzewania. Na naszych Klientów czeka sprzęt najbardziej znanych producentów takich jak DeDietrich, Immergas, Grundfos, Wilo, Ariston, Galmet, Biawar, Wavin, Beretta, Afriso i wielu innych. Każdego dnia powiększamy ofertę produktów zapewniając inteligentny wybór. Regularnie przygotowujemy też promocje oferując produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

  • Zapewniamy fachowe doradztwo Największa siłą naszej firmy są nasi ludzie. Profesjonalni, zaangażowani i otwarci na potrzeby Klientów. Nasz zespół składa się z młodych, ambitnych ludzi, którzy świetnie znają się na sprzedawanym sprzęcie i chętnie pomogą w dokonaniu właściwego wyboru.
  • Posiadamy niezwykle szeroką ofertę W naszej ofercie znajdują się produkty najbardziej znanych i cenionych producentów branży ogrzewania. Codziennie poszerzamy naszą ofertę o kolejne nowości, aby zapewnić jeszcze większy wybór oraz stały dostęp do najnowszych technologii.
  • Oferujemy najlepsze ceny Zawsze staramy się oferować nasze produkty w możliwie najlepszych cenach, dbając o satysfakcję Klientów z zakupów. Regularnie przygotowujemy także kolejne promocje, oferując najlepsze oferty i najbardziej atrakcyjne okazje.
  • Gwarantujemy bezpieczne zakupy Poza wysoką jakością obsługi i komfortem zakupów, zapewniamy także całkowite bezpieczeństwo. Dane osobowe, które nasi Klienci udostępniają nam w chwili zamówienia, są w pełni chronione i wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu realizacji transakcji.

Dane firmy

Agaterm Agnieszka Nosal-Wiercińska al. Spółdzielczości Pracy 99 20-147 Lublin NIP: 685-176-00-79 REGON: 432-277-595  

Sprawdź naszą ofertę a w razie pytań dzwoń 884-385-970 730-082-192 790-276-253.