Autoryzacje

Nasza firma jest autoryzowanym punktem sprzedaży marki Immergas

AKREDYTACJA IMMERGAS – to system uprawnień nadawany przez Immergas wybranym podmiotom na rynku. Przyznanie Akredytacji wiąże się ze spełnieniem określonych warunków. Dbamy w ten sposób o jakość usług świadczonych przez firmy związane z Immergas. Zaopatrując się w akredytowanej sieci sprzedaży Immergas, zyskujesz gwarancję profesjonalnej obsługi i pakiet dodatkowych korzyści.

Wydłużona gwarancja Immergas tylko w punktach sprzedaży z Akredytacją Immergas

Więcej informacji znajdziesz tutaj

oraz tutaj

Nasza firma jest autoryzowanym punktem sprzedaży marki DeDietrich

SKLEP INTERNETOWY Agaterm

posiada autoryzację De Dietrich Technika Grzewcza Sp. z o.o.

Działająca od 1998 roku w naszym kraju spółka De Dietrich Technika Grzewcza Sp. z o.o. od 3 czerwca 2019 roku zmienia nazwę na BDR Thermea Poland Sp. z o.o.

1. Warunkiem udzielenia gwarancji na produkty sprzedawane przez BDR Thermea Poland Sp. z o.o. jest:
a) zakup produktów: u Autoryzowanego Partnera Handlowego (posiadającego podpisane Porozumienie Partnerskie – Umowę Dystrybucyjną) lub w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży lub u autoryzowanego instalatora/serwisanta, który nabył produkt u Autoryzowanego Partnera Handlowego lub w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży, aktualny wykaz znajduje się na stronie internetowej www.dedietrich.pl w zakładce Sprzedaż/Autoryzowani partnerzy handlowi oraz Sprzedaż/Autoryzowane punkty sprzedaży;
b) dokonanie pierwszego uruchomienia przez firmę Serwisu Gwarancyjnego lub autoryzowaną firmę instalacyjną, aktualny wykaz znajduje się na stronie internetowej www.dedietrich.pl w zakładkach Serwis/Sieć serwisu gwarancyjnego oraz Sprzedaż/Sieć autoryzowanych instalatorów, wyboru firmy do uruchomienia dokonuje Użytkownik;

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Nasza firma jest autoryzowanym punktem sprzedaży marki Beretta

RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A. prowadzi także działalność handlową oraz szkoleniową. Kotły i podgrzewacze z marką Beretta, przez wiele lat obecności na rynku polskim, wyrobiły sobie znaczącą pozycję na rynku urzadzeń grzewczych w Polsce. Obecnie, w domach polskich klientów, pracuje już ponad 100 000 urządzeń.Dzięki systemowi szkoleń Beretta nieustannie podnosi poziom wiedzy technicznej współpracujących z nią partnerów rynkowych – sprzedawców, instalatorów i serwisantów.

Więcej informacji znajdziesz tutaj