Wymiennik poziomy Galmet SGW(S) 200L


Zobacz wszystkie produkty producenta- Galmet

Poziomy wymiennik SGW(S) z wężownica spiralną, to wymiennik o skróconym czasie nagrzewania.

Więcej szczegółów

1 660,00 zł brutto

Dostępność: Dostępność 3-5 dni

27-208000

Nowy

Wygodna instalacja

Poziomy wymiennik SGW(S) z wężownica spiralną, to wymiennik o skróconym czasie nagrzewania. Wężownica spiralna, wykonana z jednego kawałka rury, umożliwia pracę z mocą do 32 kW.* Zapewnia to komfortowe użytkowanie i niskie koszty eksploatacji. Zainstalowanie w bezpośrednim sąsiedztwie: zasilania z kotła c.o. i odpływu c.w.u. gwarantuje szybkie pozyskanie wody o możliwie najwyższej temperaturze. Przyłącza c.o. i c.w.u. w dolnej i górnej części, mocowanego w poziomie zbiornika, zapewniają bezproblemową obsługę i szybki montaż. Dla lepszej dostępności termometr zainstalowany został w części frontowej. Wymiennik poziomy SGW(S) oferowany jest w pojemnościach: 140, 200 oraz 300 litrów.

Sprawdzona izolacja

Oszczędna i wydajna eksploatacja wymiennika c.w.u. zapewniona jest również poprzez stosowanie opatentowanej technologii ocieplenia. Gruba warstwa twardej pianki zapewnia podwyższoną izolację, a tym samym stabilną temperaturę wody i oszczędność energii.

Ocieplenie: twarda, żółta pianka poliuretanowa i obudowa z tworzywa typu skay/PVC w kolorze szarym

Zabezpieczenie antykorozyjne

Zabezpieczenie powierzchni zbiornika stanowi najwyższej jakości emalia ceramiczna EXTRA GLASS® specjalnie wypalana. Nakładana metodą „na mokro” dokładnie chroni, powierzchnię wewnetrzną zbiornika, przed korozją i zapewnia higieniczne użytkowanie. Dodatkowe zabezpieczenie antykorozyjne zbiornika i grzałki elektrycznej gwarantuje wymienna anoda magnezowa. W wymiennikach o pojemności 140 litrówstosowana jest jedna anoda, przy pojemnośći 200, 300 litrów montowane są 2 anody. Opcjonalnie stosowana może być aktywna anoda tytanowa, która działa bezobsługowo i nie wymaga serwisowania.

Zasilanie

Źródłem ciepła w wymienniku poziomym SGW(S) jest kocioł c.o., opcjonalnie także grzałka elektryczna. Komplet elektryczny GE z grzałką i sterownikiem zapewnia komfort użytkowania ciepłej wody bez potrzeby uruchamiania kotła c.o. Oferowany jest w wersji ze sterownikiem klasycznym lub typu Elektronik. Wyposażony w ochronę RESIST TECH® zapewnia wydłużoną żywotność zbiornika. Komplet elektryczny instalowany jest w dennicy, co pozwala na wygodną obsługę i szybki montaż.

* Przy (80/10/45°C) w modelach 200 i 300

Pojemność 200 L
Klasa energetyczna B
Powierzchnia wymiennika (m²) 1,0
Waga (kg) 80
Ciśnienie robocze maks. 6 bar
Temperatura robocza maks. 100°C
Gwarancja producenta 60 miesięcy

Jeśli produkt ma dostępne dokumenty takie jak instrukcja, karta katalogowa lub np. DTR- znajdziesz je tutaj.


Napisz opinię

Wymiennik poziomy Galmet SGW(S) 200L

Wymiennik poziomy Galmet SGW(S) 200L

Poziomy wymiennik SGW(S) z wężownica spiralną, to wymiennik o skróconym czasie nagrzewania.

Napisz opinię

Podobne produkty