Wymiennik z wężownicą w poliuretanie Zobacz większe

Wymiennik z wężownicą "U" Galmet SGW(L) 80L


Zobacz wszystkie produkty producenta- Galmet

Wymiennik SGW(L), to sprawdzone źródło ciepłej wody użytkowej. Podstawowe zasilanie stanowi wężownica w kształcie litery U, wykonana z jednego kawałka rury.

Więcej szczegółów

452,00 zł brutto

Dostępność: Dostępność 3-5 dni

21-084700

Nowy

Wygodna instalacja

Wygodna instalacja

Wymiennik SGW(L), to sprawdzone źródło ciepłej wody użytkowej. Podstawowe zasilanie stanowi wężownica w kształcie litery U, wykonana z jednego kawałka rury. Taka konstrukcja zwiększa jej wytrzymałość i pozwala uniknąć potencjalnych źródeł korozji. Maksymalne dopasowanie wężownicy do kształtu zbiornika gwarantuje skrócenie czasu nagrzania wody i równomierny rozkład jej temperatury. Przyłącza c.w.u. w dolnej i górnej części, mocowanego w poziomie zbiornika, zapewniają łatwą obsługę i wygodny montaż. W dennicy instalowane są przyłącza c.o., a także mufa pod czujkę kotła c.o. oraz mufa do przyłączenia pompy cyrkulacyjnej. Wymiennik poziomy SGW(L) oferowany jest w pojemnościach: 80, 100, 120 oraz 140 litrów. Maksymalna temperatura pracy zbiornika to 100°C.

Sprawdzona izolacja

Oszczędne i wydajne funkcjonowanie wymiennika c.w.u. zapewnione jest przez stosowanie opatentowanej technologii ocieplenia. Gruba warstwa gęstej pianki zapewnia podwyższoną izolację, a tym samym długie utrzymanie temperatury wody i oszczędność energii.

  • Ocieplenie: twarda, żółta pianka poliuretanowa.

Zabezpieczenie antykorozyjne

Zabezpieczenie powierzchni zbiornika stanowi najwyższej jakości emalia ceramiczna EXTRA GLASS® specjalnie wypalana. Nakładana metodą „na mokro” dokładnie pokrywa wewnętrzną powierzchnię zbiornika, chroni przed korozją i zapewnia higieniczne użytkowanie. Zwiększone zabezpieczenie antykorozyjne zbiornika i grzałki elektrycznej zapewnia wymienna anoda magnezowa. Stosowana opcjonalnie aktywna anoda tytanowa działa bezobsługowo i nie wymaga serwisowania.

Zasilanie

Źródłem ciepła w wymienniku może być dowolny kocioł c.o., opcjonalnie także grzałka elektryczna. Komplet elektryczny GE z grzałką i sterownikiem zapewnia komfort użytkowania ciepłej wody bez potrzeby uruchamiania kotła c.o. Instalowany jest w dennicy co pozwala na szybki montaż w dowolnym momencie.

wężownica u - przekrój

Pojemność 86,5 L
Klasa energetyczna C
Powierzchnia wymiennika (m²) 0,22
Wydajność 130 l/h (70/10/45°C)
Średnica (mm) 470
Długość (mm) 930
Waga (kg) 27
Ciśnienie robocze maks. 6 bar
Temperatura robocza maks. 100°C
Gwarancja producenta 72 miesiące

Jeśli produkt ma dostępne dokumenty takie jak instrukcja, karta katalogowa lub np. DTR- znajdziesz je tutaj.


Napisz opinię

Wymiennik z wężownicą "U" Galmet SGW(L) 80L

Wymiennik z wężownicą "U" Galmet SGW(L) 80L

Wymiennik SGW(L), to sprawdzone źródło ciepłej wody użytkowej. Podstawowe zasilanie stanowi wężownica w kształcie litery U, wykonana z jednego kawałka rury.

Napisz opinię

Podobne produkty