Kocioł Beretta Ciao Green 25 C.S.I.


Zobacz wszystkie produkty producenta- Beretta

Kocioł CIAO GREEN 25 C.S.I. to produkt nowej generacji, wykorzystujący zjawisko kondensacji, co skutkuje wysoką sprawnością kotła oraz niskim zużyciem gazu; to kompletna kotłownia

Więcej szczegółów

3 299,00 zł brutto

Dostępność: Wysyłka 2-3 dni

20095434

Nowy

Kocioł CIAO GREEN 25 C.S.I. to produkt nowej generacji, wykorzystujący zjawisko kondensacji, co skutkuje wysoką sprawnością kotła oraz niskim zużyciem gazu; to kompletna kotłownia, przeznaczona do ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej w mieszkaniach oraz domach jedno- i wielorodzinnych.
Kocioł kondensacyjny ErP, wyposażony w energooszczędną pompę o współczynniku efektywności energetycznej EEI <= 0,20

Ogromną zaletą kotłów CIao GReen są niewielkie wymiary (715 x 405 x 248 mm), umożliwiające montaż w ciasnych pomieszczeniach.

Innowacyjny wymiennik kondensacyjny, wykonany ze stopu aluminium (al-Mg-si) o niskiej bezwładności cieplnej, zwiększającej dodatkowo komfort ciepłej wody użytkowej.

Kocioł Ciao Green wyposażony jest w energooszczędną pompę, zgodną z dyrektywą europejską erP, o współczynniku efektywności energetycznej eeI  0,20.

Kotły Ciao Green mają wbudowany moduł regulacji pogodowej. Po podłączeniu sondy zewnętrznej można aktywować funkcję regulacji pogodowej. Kocioł, na podstawie odczytu temperatury zewnętrznej oraz korzystając z krzywej grzewczej, ustali optymalną temperaturę zasilania instalacji, aby utrzymać odpowiedni komfort cieplny w pomieszczeniu.

Kocioł CIAO GREEN jest wyposażony w łatwy w obsłudze panel sterowania z wyświetlaczem LCD. Dzięki niemu można w prosty sposób kontrolować pracę urządzenia i dostosować ją do swoich wymagań. Pojawiające się na wyświetlaczu ikony w sposób czytelny informują użytkownika o parametrach oraz działaniu instalacji. Pokrętła umożliwiają wybór temperatury zasilania c.o., temperatury c.w.u. oraz aktywację funkcji S.A.R.

System Automatycznej Regulacji S.A.R. jest nowatorskim rozwiązaniem na polskim rynku kotłów wiszących. Znacznie podnosi komfort korzystania z centralnego ogrzewania. Zadaniem tego systemu jest zmiana temperatury zasilania centralnego ogrzewania w zależności od zapotrzebowania w pomieszczeniu, w którym znajduje się termostat pokojowy. Cyklicznie, w odstępach 20-minutowych, kocioł sprawdza stan owego termostatu i w zależności od jego położenia (otwarty, zamknięty) podnosi temperaturę zasilania dwukrotnie skokowo o 5°C. Ponowne uruchomienie kotła, po osiągnięciu żądanej temperatury w pomieszczeniu, nastąpi z wcześniej wybraną wyjściową temperaturą zasilania. Funkcja S.A.R. jest unikatowym rozwiązaniem, stosowanym wyłącznie w kotłach Beretta. Ustawiając pokrętło wyboru temperatury c.o. w pozycji AUTO (pomiędzy 55°C a 65°C), temperatura zasilania c.o. jest regulowana w sposób automatyczny, w zależności od realnego zapotrzebowania na ciepło w pomieszczeniu.


Certyfikat RANGE RATED – możliwość doboru mocy maksymalnej do potrzeb użytkownika
Wbudowany moduł regulacji pogodowej
Wyświetlacz LCD
Funkcja wstępnego podgrzania c.w.u.
Zapłon elektroniczny z jonizacyjną kontrolą płomienia
Cykl antyblokujący pompę i zawór trójdrogowy
Najwyższy stopień zabezpieczenia przeciwporażeniowego IPX5D
Wbudowany zawór trójdrogowy w modelu jednofunkcyjnym do podłączenia zasobnika c.w.u.
Dodatkowy odpowietrznik wymiennika głównego z separatorem powietrza
System Automatycznej Regulacji S.A.R.
System autodiagnostyki z precyzyjnym określeniem rodzaju ewentualnej usterki poprzez kody błędów
Możliwość sterowania dwoma lub trzema obiegami grzewczymi c.o. (CONNECT AT-BT LE, CONNECT BASE MIX 1 LE lub CONNECT BASE MIX 2 LE)
Funkcja sezonowa: lato, zima
Płynna regulacja mocy
Cykl antyzamarzaniowy
Elastyczny przewód odprowadzania kondensatu na wyposażeniu kotła
Wysoka sprawność do 108,9%

A – Powrót c.o. | B – Zasilanie c.o. | C – Gaz | D – Wyjście c.w.u. | E – Wejście z.w.

Klasa energetyczna A
Wysokość (mm) 715
Szerokość (mm) 405
Głębokość (mm) 248
Waga (kg) 27
Typ kotła Kondensacyjny
Rodzaj kotła Dwufunkcyjny
Komora Zamknięta
Moc pracy kotła na C.O. 5-20
Moc pracy kotła na C.W.U 5-25
Ilość ciepłej wody/ wydatek c.w.u. przy ∆t25°C 14,3
Napięcie / Częstotliwość zasilania 230V
Średnica odprowadzania spalin 60/100
Profil poboru C.W.U. XL

Jeśli produkt ma dostępne dokumenty takie jak instrukcja, karta katalogowa lub np. DTR- znajdziesz je tutaj.


Pobierz

Oceń 
2018-03-27

Tanio i bezawaryjnie

Jeden z tańszych kotłów na rynku ale jestem zadowolony z zakupu, serwis Beretty dosyć niedrogi i wszystko sprawnie. Polecam

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Kocioł Beretta Ciao Green 25 C.S.I.

Kocioł Beretta Ciao Green 25 C.S.I.

Kocioł CIAO GREEN 25 C.S.I. to produkt nowej generacji, wykorzystujący zjawisko kondensacji, co skutkuje wysoką sprawnością kotła oraz niskim zużyciem gazu; to kompletna kotłownia

Napisz opinię

Produkty powiązane

Podobne produkty