Sól pastylkowa do zmiękczaczy wody 25 KG


Zobacz wszystkie produkty producenta- AGATERM

Sól pastylkowa do zmiękczaczy wody, opakowanie 25 Kg.

Więcej szczegółów

32,00 zł brutto

Dostępność: Wysyłka 24H

sol_25

Nowy

Sól pastylkowa używana w procesie zmiękczania i uzdatniania wody, opakowanie 25 Kg. 

Sól wykorzystywana w technologii uzdatniania wody ma skład chemiczny taki, jak ta używana w kuchni, czy też do posypywania ulic. Dlatego jej wzór chemiczny to NaCl.

Z uwagi na jej formę, przypominającą dropsy, mówimy, że jest to sól pastylkowana, tabletkowana, w pastylkach, w tabletkach.

W technologii uzdatniania wody sól tabletkowana używana jest do regeneracji jonitów. Najpopularniejsze jonity wykorzystywane są do zmiękczania wody. Sól ma formę pastylek, aby rozpuszczała się odpowiednio powoli. W ten sposób powstaje solanka, którą przepłukuje się jonity.

Produkt przeznaczony do procesów uzdatniania wody, m.in. do regeneracji wymienników jonitowych (środek regenerujący żywicę jonowymienną), regeneracji zmiękczaczy wody i filtrów multifunkcyjnych. Sól nie powoduje tzw. złogów solnych, mających wpływ na żywotność i skuteczność filtrów i zmiękczaczy wykorzystywanych w procesie uzdatniania i zmiękczania. Produkt jest wolny od zanieczyszczeń mechanicznych. Posiada atest PZH a także świadectwo kontroli jakości.

Waga 25 Kg

Jeśli produkt ma dostępne dokumenty takie jak instrukcja, karta katalogowa lub np. DTR- znajdziesz je tutaj.


Napisz opinię

Sól pastylkowa do zmiękczaczy wody 25 KG

Sól pastylkowa do zmiękczaczy wody 25 KG

Sól pastylkowa do zmiękczaczy wody, opakowanie 25 Kg.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Podobne produkty